Verenigingsleven in Assenede

 

Assenede is de thuis voor heel wat verenigingen die zich bezighouden met cultuur en het samenbrengen van mensen. Plezier staat steeds centraal!

Hieronder vind je een alfabetisch overzicht van de socio-culturele verenigingen in Assenede, die aangesloten zijn bij de cultuurraad van Assenede.

Oproep voor de verenigingen:
Vind je een fout in onderstaande lijst? Ontbreekt er een vereniging of zijn de gegevens van jouw vereniging gewijzigd?

Laat het weten aan de cultuurdienst en dit wordt aangepast.

Subsidiemogelijkheden voor socio-culturele verenigingen

Klik hier voor nuttige links voor het culturele werkveld

 

Overzicht van de socio-culturele verenigingen van Assenede en deelgemeenten die lid zijn van de cultuurraad:

 

Naam vereniging Adres activiteiten Contactpersoon E-mailadres Tel/GSM
ABC bridge De Piramide, Moestuinstraat 22 Assenede Piet Van Rompu pietvanrompu@telenet.be 09 344 83 38
Asseneeds Rampensemble Schoolstraat 3 Assenede      
Bassevelds evenementencomité 'In De Sperre' Variërende locatie in Bassevelde Patricia Wittevrongel patricia.wittevrongel@hotmail.com 0479 84 38 46
Bridgeclub Oosteeklo De Piramide, Moestuinstraat 22 Assenede Lieven Rummens lieven.rummens@telenet.be 0498 92 31 61 
Creatief Begeleidingscentrum Krekenland Schoolstraat 3 Assenede Mieke Buysse mieke.buysse@fiolavzw.be 0475 43 06 88
Davidsfonds Assenede Sportstraat 6, Assenede Bea Van De Velde joannes.cuypers@telenet.be 09 344 71 05
Davidsfonds Bassevelde Variërende locatie in Bassevelde Chris Van Guyt chris.van.guyt@telenet.be 0479 81 13 72
DDRIX Latin Sound Orchestra De Phonograaf, Markt 6 Assenede Jan De Bock jan.de.bock4@telenet.be 0486 94 98 28
De Goedgemutsten - Culinair Genootschap   Luk Coene luk@jazzenede.be 0495 29 22 97
Femma Bassevelde Variërende locatie in Bassevelde Nicole Buyck buyck.nicole@telenet.be 0479 42 60 70 
Floris ende Blancefloer (toneelvereniging) de Bijenkorf, Sportstraat 4 Assenede Eddy Moens ilse.claus1@telenet.be 09 344 86 10
Germinalgepensioneerden De Germinal, Hoogstraat 71 Assenede Pierre Bekaert annie.pierre@telenet.be 09 344 82 99
Gezinsbond Assenede Variërende locatie in Assenede Kurt Goethals kurt.goethals@skynet.be 0472 86 34 57
Gezinsbond Oosteeklo        
Heemkundig genootschap 'De Twee Ambachten' Stadhuisstraat 1, Assenede Frank Baete frank.baete@skynet.be 09 344 05 08
Holebi Spirit   Johan Eeckhoudt info@holebi-spirit.be 0486 39 41 72
Jeugdtheater Triangel Variërende locatie Jarno Calle jarno.calle@telenet.be 09 344 36 33
Koninklijke fanfare de Braakmanszonen en dochters Graafjanstraat 23, Boekhoute Carine De Muynck carinedemuynck@telenet.be 0486 69 14 88 
Koninklijke harmonie Sint-Cecilia Muzieklokaal, Dorp 50, Bassevelde Anoek Haers anoek_haers@hotmail.com 0479 80 43 86 
KVLV Assenede Kloosterstraat 58, Assenede Rita De Craene ritadecraene@hotmail.com 09 344 93 16
KVLV Bassevelde   Annie Cauwels annie.cauwels@gmail.com 09 328 34 07
KVLV Boekhoute Boekhoutedorp 12, Boekhoute Isabelle Cocquyt johanvdwalle@telenet.be 09 373 57 47 
KVLV Oosteeklo Parochiezaal, Koning Albertstraat 7, Oosteeklo Greta Franki frankigreta@hotmail.com 0496 15 20 42
KWB Boekhoute   Wesley Van Kerckvoorde info@c-ken.be 0498 38 75 23
Landelijke Gilde Assenede Basseveldestraat 4, Assenede Ronny Moerman r.moerman1@scarlet.be 0485 78 33 95
Lions Club Assenede   Ludo Suy ludo@suy.be 0475 42 12 13
Markant Bassevelde Variërende locatie in Bassevelde Agnes Van De Velde agnesvandevelde123@gmail.com 0485 49 57 50
NEOS Bassevelde Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat 24, Bassevelde Marianne Haemelinck marianne.bassevelde@gmail.com 0497 27 25 78 
Nieuw Asseneeds Toneel (NAT) de Bijenkorf, Sportstraat 4 Assenede Frank Calle frank.calle1@telenet.be 0477 29 82 42 
Nieuwburg Kermis    Andrea Haertjens andreahaertjens@hotmail.com  
NSB Boekhoute   Luc Meyvaert meyvaertluc@gmail.com 0474 90 82 30
NSB Oosteeklo Oosthoek 28, Oosteeklo Hubert Van Vooren hubertvanvooren@proximus.be 0473 73 06 82
Okra Assenede de Bijenkorf, Sportstraat 4 Assenede OF Cafetaria, Sporthal, Kapelledreef 4 Assenede Cecile Steendam cecile.steendam@skynet.be 09 344 90 30
Okra Bassevelde Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat 24, Bassevelde Antione De Pape antoinedepape@hotmail.com 0476 47 96 69
Okra Oosteeklo Parochiezaal, Koning Albertstraat 7, Oosteeklo Eric Buysse eric.buysse1@telenet.be 0495 82 00 58
Orde Van De Smoutpot Rijkestraat 70, Oosteeklo Daniël Cornelis daniel.cornelis3@telenet.be 0495 59 35 32
Ouderraad Het Ooievaarsnest Leegstraat 17b, Oosteeklo Annelore Cornelis annelore_cornelis@hotmail.com 0477 41 36 04
Parochiekoor Sint-Petrus en Sint-Martinus Assenede Sint-Petrus en Sint-Martinuskerk, Markt 14, Assenede Marc De Weweire marc.deweweire@skynet.be 0475 29 27 71
Pasar Assenede Moestuinstraat 4, Assenede De Vuyst Eric devuysteric2@hotmail.com 09 344 58 35
Praatcafé Psychose Oost-Vlaanderen Stationsstraat 64, Boekhoute Wilfried Van Den Bunder wilfried.vandenbunder@gmail.com 0478 64 23 34
Samana Assenede (ziekenzorg) de Bijenkorf, Sportstraat 4, Assenede Caroline Roegiest caroline.roegiest@scarlet.be 09 344 86 42
    Robert Boelens robert.boelens@scarlet.be idem
Strandpaal 28 vzw Club 28, Markt 1, Assenede Emmanuel Lootens manu@jazzenede.be 0473 11 72 90
Viva SVV Assenede   Tilly Lammens tilly.lammens@icloud.com 0474 20 81 89
Vriendenkring Ars Musica Projects Kapelledreef 2, Assenede Lieve Willems lieve@muziekschoolarsmusica.be 0486 57 69 04
vzw Hallekin Hollekenstraat 5, Assenede Marc De Smet hallekin@telenet.be 09 344 44 44
vzw Vrienden van Den Tseut Oosteeklo-Dorp 40, Oosteeklo Alain De Bruyker adebruyker@mail.be 0477 75 00 31

 

Zoek je gegevens van een vereniging en staan ze niet in deze lijst? Contacteer dan de cultuurdienst, zij helpen je graag verder!

Cultuurdienst

Openingsuren

MA
9:00 - 12:00
DI
9:00 - 12:00
14:00 - 16:00
17:00 - 18:45
WO
9:00 - 12:00
14:00 - 16:00
DO
9:00 - 12:00
VR
9:00 - 12:00
ZA
gesloten
ZO
gesloten
Verklaring over cookies