Heel wat wegenwerken in onze gemeente

Geplaatst op 27/11/2017

Heel wat wegenwerken in onze gemeente

Heel wat wegenwerken in onze gemeente

Er wordt hard gewerkt aan de wegen in onze gemeente. Een overzichtje.

Werken aan verkeersplateau in Molenbosstraat

In de Molenbosstraat wordt binnenkort gestart met werken aan het verkeersplateau. Door de werken geldt er een regeling uitzonderlijk verkeer. Er is een omleiding via de Molenbosstraat, Zelzatestraat en Triesstraat in beide rijrichtingen. De werken nemen een drietal dagen in beslag en dienen ten laatste op 8 december afgerond zijn.

Werken aan waterleiding in Kapellestraat

Deze week wordt gestart met werken aan de riolering ter hoogte van Kapellestraat 32. Door de werken is er een omleiding via Basseveldestraat, Hendekenstraat, Stationstraat, Weststraat, Boekhoutedorp, Ooststraat  en Posthoorn in beide richtingen.

Werken in Oosthoek

Nog tot en met 22 december wordt er gewerkt aan het wegdek in de Oosthoek, tussen ‘t Groentjen en huisnummer 43. Voor het gemotoriseerd verkeer is er een omleiding via Stroomstraat en de zuidelijke laterale weg naast de N49. Fietsers rijden via de Bosstraat.

 

terug naar het overzicht

Verklaring over cookies